חיפוש באתר
חיפוש כתבות ומאמרים
       לארכיון כתבות
- חייזרים פשטו על מוזיאון הילדים הישראלי,חולון

- סיורים מודרכים במוזיאון הילדים הישראלי חולון 2010

- תערוכה אינטראקטיבית חדשה בשלוחת מוזיאון הילדים בחולון

- טיול בארגז הצעצועים ובגלריה לצעצועים במוזיאון הילדים הישראלי, חולון

- הזמנה לשקט - סיור ותערוכה בשפה אחרת

- דיאלוג בחשיכה בחולון 2010

- בוקר של כיף במרכז צעדים

- צעדים - מקום שאוהב קטנטנים

- נסיעה לחוויה רומית קדומה בעין יעל ירושלים

- פארק כנרת- פארק אטרקציות לפעוטות, ילדים ובני נוער

- אבו קייק בירדן

- הפנינג בלונה פארק של עמק חפר


מתקנים מתנפחים לילדים

ימי הקיץ מתקרבים ועימם החופש הגדול, כל הורה יודע שילדים צריכים תעסוקה יומיומית. מדובר בחודשי חופשה ארוכים, ולא תמיד ההורים יכולים להיות זמינים לטיולים ופעילויות. אם זה עבודה או מטלות שונות. אז אם יש לכם בית עם חצר גדולה, הסתדרתם. תנצלו את השטח הגדול כדי לשים לילדים מתקנים מתנפחים שיאפשרו להם שעות של הנאה עם החברים ובני המשפחה.

אלו מתקנים מתנפחים ניתן להזמין?

קיימים מתנפחים המותאמים לפי גיל- לילדים קטנים המתקנים יהיו נמוכים יותר עם מגלשות קטנות ומשטחים מגודרים או מרושתים המותאמים למניעת נפילה. לגדולים ניתן למצוא מגלשות ענק, מתקנים המשלבים בריכה מגלשות וטרמפולינה.חשוב להדגיש שכל המתנפחים חייבם להיות בעלי תו תקן ובטיחותיים לשימוש עבור ילדים ובני נוער.

אז מה צריך לקחת בחשבון לפני שרוכשים מתנפחים לילדים?

1. המתנפחים מופעלים באמצעות מפוח חשמלי בהספק של 1.5 כח סוס הוא עובד באופן רציף כל עוד המתנפחים פעילים. הוא ממלא אותם אוויר ודואג לכך שיהיו יציבים. המפוח מופעל באמצעות חשמל ולכן את המתקנים יש להציב בקרבת נקודת חשמל בטוחה.
2. לכל מתקן יש תקן משלו ולכן, יש לשים לב למגבלת הילדים שיכולים לשהות בכל מתקן. דבר זה חשוב מאד כדי לשמור על בטיחותם ולמנוע פציעות ונפילות. כאשר מדובר בבני נוער המגבלה אף חמורה יותר ובמרבית המתקנים לא תותר שהיה של יותר מארבעה נערים בו זמנית.
3. על פי חוק חייב לשהות משגיח בכל עת שהייה של ילדים בתוך המתנפחים. כאשר ללא השגחת מבוגר המתנפח חייב להיות מנותק מזרם החשמל וללא פעילות.
4. המתקנים תופסים שטח גדול, ולכן יש למדוד את שטח החצר ולוודא שיש למתקן מספיק מקום פנוי גם סביבו. כדי שהוא לא יהיה צמוד לקיר או גדר שיכולה לפצוע בעת קפיצה או נפילה.
5. המתקנים דורשים קיבוע לקרקע כדי שלא יזוזו או יתרוממו מהאוויר של המפוח. הקיבוע נעשה באמצעות יתדות ייעודיות לקרקע. כאשר מדובר במשטח קשה מקבעים באמצעות ברגי ג'מבו מתאימים.
6. כל מתקן צריך לעבור בדיקת בטיחות שנתית, או בכל מקרה שאתם חשים שמשהו לא תקין במתקן ביציבות שלו בייחוד במתקנים המשלבים פעילות מים.

מתנפחים הם חוויה לילדים ולכל המשפחה, מדובר בהשקעה כדאית שתספק שעות של משחק הנאה ופעילות. כדי שההנאה תהיה מושלמת יש לבצע התאמה לגיל הילדים ישנם היום מתקנים המשלבים פעילויות לגילאים שונים. ניתן להנות ממתקנים עם בריכה שירעננו את הקיץ אך בהשגחה צמודה.

אם אתם מחפשים מבחר מתקנים מתנפחים הניתנים להתאמה לפי גודל או סוג הפעילות תוכלו להתרשם באתר דניאלי, שם תראו מבחר הגדול וממנו תוכלו לבחור את המתקן המושלם למשפחתכם. לפרטים נוספים


  הדפס          שלח לחבר        ילדים

עמוד הבית  |  הוסף למועדפים  |  הפוך לדף הבית  |  אודות
תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות |  שמות  |  פרסום באתר  |  כתוב לנו  |  שלח ידיעה ל"מה חדש"  |  RSS |  לימודים |  אינדקס
כל הזכויות שמורות: ילדים שלי  /  אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ  /  מפ"מ Copyright © 2005 www.yeladim-sheli.co.il  All rights reserved