חיפוש באתר
חיפוש כתבות ומאמרים
       לארכיון כתבות
- חייזרים פשטו על מוזיאון הילדים הישראלי,חולון

- סיורים מודרכים במוזיאון הילדים הישראלי חולון 2010

- תערוכה אינטראקטיבית חדשה בשלוחת מוזיאון הילדים בחולון

- טיול בארגז הצעצועים ובגלריה לצעצועים במוזיאון הילדים הישראלי, חולון

- הזמנה לשקט - סיור ותערוכה בשפה אחרת

- דיאלוג בחשיכה בחולון 2010

- בוקר של כיף במרכז צעדים

- צעדים - מקום שאוהב קטנטנים

- תקופה רומית קדומה בעין יעל

- פארק כנרת- פארק אטרקציות לפעוטות, ילדים ובני נוער

- אבו קייק בירדן

- הפנינג בלונה פארק של עמק חפר


סאמר סקול לילדים בחו''ל

מחפשים חוויה מעשירה ומהנה לילדים שלכם לחודשי הקיץ? אין הרבה אפשרויות טובות יותר מאשר לרשום אותם לסאמר סקול. מדובר בחוויה גדולה שמאפשרת לילדים לטעום מכל העולמות - ללמוד נושאים חשובים להם ולהתפתחותם, לקחת חלק בפעילויות מהנות ביעדים אטרקטיביים בכל רחבי העולם, לפגוש ולהכיר בני נוער ממדינות שונות, לשפר את השפה האנגלית שלהם – והרשימה עוד ארוכה.

הנה כל מה שחשוב שתדעו על החוויה ועל הסאמר סקול.
מחנות הקיץ סאמר סקול ויתרונותיהם

מדי קיץ נוסעים ילדים מישראל אל סאמר סקול בחו'ל המתקיימים בכמה מהמדינות המרתקות ביותר לביקור ברחבי אירופה: אנגליה, צרפת או שוויץ. ורדה ענתבי לימודים בחו'ל בע'מ הוא אחד המשרדים הוותיקים והטובים בתחום שמבצע את ההרשמה והקשר בין הילד והוריו לסאמר סקול. לחברה הסכמי בלעדיות עם מרכזי סאמר סקול הטובים ביותר בתחום, כאלו שלא מצריכים משגיחים או שומרים ישראלים, מכיוון שכבר יש בהם צוות מספיק איכותי שייקח על עצמו את המשימה. הדגש, בכל המקרים, הוא על מרכזי סאמר סקול שמציעים מגוון רחב של פעילויות: פעילויות חברתיות, טיולים באתרי תיירות מרכזיים, מסיבות, פעילויות ספורטיביות [סקווש, טניס, כדורגל, כדורסל, משחקי בריכה ועוד], משחקי חברה, חוגי יצירה, הקרנות סרטים,רכיבה על סוסים ופעילויות רבות נוספות.
החברה מאפשרת למשפחות לבחור בין מספר מסגרות לימוד, הנבדלות ביניהן בפרמטרים דוגמת תחומי הלימוד, היקף הפעילויות [רוב הסאמר סקול נמשכים בין שבועיים לארבעה שבועות], לוח הזמנים, מחיר החוויה וכיוצא בזה. החברה מעניקה להורים טרם ההרשמה ובטח שלפני הנסיעה את הפרטים המדוייקים של מפעילי כל אתר סאמר סקול. אנשי החברה מעניקים למשפחות ייעוץ מקיף, המסייע להן לקבל בסופו של יום את ההחלטה הטובה ביותר לילד שלהן, בתיאום מושלם עם הרצונות שלו.
ורדה ענתבי לימודים בחו''ל בע''מ מלווה את הילדים ומשפחותיהם לכל אורך הדרך, עד הנסיעה למרכז הסאמר סקול הנבחר. החברה אינה גובה מההורים תשלומים, לא סמויים ולא גלויים, כאשר היא מקפידה שלא ייווצרו פערי תיווך מחירים. כל שכרה של החברה הוא ממפעילי הסאמר סקול בעצמם, כשההורים משלמים אך ורק את הסכום שדורש אותו מרכז סאמר סקול, סכום שנוטה להיות אטרקטיבי בכל מקרה.


  הדפס          שלח לחבר        ילדים

עמוד הבית  |  הוסף למועדפים  |  הפוך לדף הבית  |  אודות
תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות |  שמות  |  פרסום באתר  |  כתוב לנו  |  שלח ידיעה ל"מה חדש"  |  RSS |  לימודים |  אינדקס
כל הזכויות שמורות: ילדים שלי  /  אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ  /  מפ"מ Copyright © 2005 www.yeladim-sheli.co.il  All rights reserved